Navíc možnost získání celého úvazku při kombinaci s další pozicí.

    TDC vypisuje výběrové řízení na pozici šéfredaktora internetového časopisu www.teepek.cz.

    Pracovní náplň:

    – řízení redakce
    – tvorba, kontrola a schvalování obsahu
    – spolupráce s ostatními šéfredaktory skautských časopisů
    – hledání příležitostí k dalšímu rozvoji webu
    – plánování, hledání nových cest, vizí a záměrů

    Požadavky:

    – zkušenost s vedením oddílu
    – představa o dalším rozvoji webu
    – schopnost spolupracovat se sítí dobrovolníků a dále ji rozšiřovat
    – schopnost písemného projevu a redigování článků

    Nabízíme:

    – práci na 0,5 úvazku
    – flexibilní pracovní dobu
    – místo výkonu v Praze či dle dohody
    – podporu, konzultace a další vzdělávání
    – nástup od února nebo března, nejpozději od dubna

    Pokud vás nabídka zaujala, pošlete životopis a motivační dopis na email tdc@junak.cz. Výhodou pro vás bude, pokud navíc pošlete stručnou představu o dalším rozvoji webu a také týmu, který na něm bude pracovat.

    Pokud vás nabídka sice zaujala, ale rádi byste pracovali na celý úvazek, je zde možnost spojit pozici šéfredaktora www.teepek.cz s pozicí informační redaktor.

    Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je 10. 02. 2010

    Více informací o tom, jak Teepek a jeho redakce funguje, zjistíte například z poslední výroční zprávy
    (http://krizovatka.skaut.cz/tiskoviny/4668-pracovat-pro-tdc/).

    V posledních dnech prošel Teepek výraznou grafickou i technickou obměnou, pro nového šéfredaktora je zde výzva přidat i obměnu obsahovou (především směrem k vyšší podpoře rádců).

    Autor